EĞİTİM HABERLERİ
Özel Çocuklar ''En güzel pasta'' için yarıştı
17 Ocak 2020, 17:02 0
Özel Çocuklar ''En güzel pasta'' için yarıştı
Ertuğrulgazi Etno Federasyonunun İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün desteği ile gerçekleştirdiği ''Kim demiş ki yapamayız'' projesi kapsamında Bilecikli özel çocuklar ''En güzel pasta'' için yarıştı.
İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YANGIN TATBİKATI VE EĞİTİM
22 Aralık 2019, 15:30 0
İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YANGIN TATBİKATI VE EĞİTİM
Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından TÜVTÜRK Araç Muayene istasyonunda olası yangınlara karşı uygulamalı eğitim verildi.
GÜZEL VE ANLAMLI PROTOKOL
01 Kasım 2019, 20:28 0
GÜZEL VE ANLAMLI PROTOKOL
Bilecik Belediyesi, Şeyh Edebali Üniversitesi,  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan ‘’Yüz Yüze 2’ adını taşıyan projenin protokolü imzalandı.
“YÜZ YÜZE” PROJESİ DEVAM EDİYOR
25 Ekim 2019, 11:03 0
“YÜZ YÜZE” PROJESİ DEVAM EDİYOR
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında 2018 yılında başlatılan, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanlığı tarafından koordine edilen, Bilecik Belediye Başkanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü ortaklığındaki “YÜZ YÜZE” projesi, başarısından dolayı aynı kurumların gönüllü desteği ile sosyal sorumluluk dersi kapsamında daha fazla katılımcı ile devam ediyor.
GELECEK EMİN ELLERDE
17 Ekim 2019, 19:37 0
GELECEK EMİN ELLERDE
Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na şiirle destek verdi.
BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLDU
08 Ekim 2019, 18:47 0
BİR GÜNLÜĞÜNE MÜDÜR OLDU
BİLECİK Valiliği tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında öğrencilerin kamu kurum ve kuruluşları tanıma ve işleyişini öğrenmesi amacıyla öğrenci Bora Gencer bir günlüğüne Milli Eğitim Müdürü oldu.