Sektör : Depo ve Raf Sistemleri Tarih : 9 yıl önce
Telefon : 0 228 216 00 58 Faks :
Web Sitesi : http://www.temesist.com.tr
Adres: Bilecik 2.Organize Sanayi Bölgesi Hürriyet Mahallesi Merkez / Bilecik
 Temesist

 

Temesist Fabrika

Proje Yönetimi

 

Temesist Proje Yönetimi

Öncelikle, Temesist teknik personeli, depo ve raf sistemi kurulacak alanda fizibilite çalışmaları yapar.
Raf tasarımı, üretimi ve montajı; ürün özellikleri, ihtiyaç duyulacak depo içeriği, operasyon şekli ve hızı, maksimum yükseklik gibi genel kriterleri göz önüne alarak işletmelerin depo ve proje yönetimini üstlenir.

Çizim ve Tasarım

 

Temesist Proje Yönetimi

Temesist tasarımlarını, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel, uygulanabilir çözümler sunmak amacıyla en uygun çizim , grafik ve statik yazılımlarıyla desteklemektedir.

Kalite Politikası

 

Temesist Proje Yönetimi

Temesist, depo ve raf sistemlerinin üretimi, tasarımı, kurulumu ve yeniden yapılandırılması ile ilgili çalışmalarının her aşamasında toplam kalite yönetimi prensibini benimsemiş, ISO-EN 9001-2000 ile belgelendirmiştir.

Temesist Fabrika

Üretim

 

Temesist Proje Yönetimi

Temesist, depo ve raf sistemleri alanında ortaya çıkan; tasarım, araştırma-geliştirme ve üretim ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte ve dünya standartlarında çalışmaktadır.

Temesist Fabrika

Güvenlik Politikası

 

Temesist Proje Yönetimi

Temesist, depo ve raf sistemlerinin üretimi aşamasından kurulum aşamasına kadar her süreçte uluslararası standartlara uygun olarak “önce güvenlik” ilkesini temel almıştır.

Montaj

 

Temesist Proje Yönetimi

Profesyonel ve eğitilmiş personelden oluşan montaj ekibi, uluslararası standartlara uygun montaj ve kurulum çalışmaları yapmaktadır. Temesist, müşterilerin hali hazırda kurulu bulunan, ancak yeniden şekillendirme veya yeniden kurulum gerektiren depoları için özel çözümler üretmektedir.