BELEDİYE BAŞKANLIĞINA AİT İŞYERİ İHALESİ

Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; mülkiyeti Belediye Başkanlığına ait muhtelif işyerleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile ihale edileceği belirtildi.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA AİT İŞYERİ İHALESİ
19 Haziran 2023 Pazartesi 17:25

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA AİT İŞYERİ, DÜKKAN, SİMİT ARABASI, ATM VE ŞARJ YERLERİ İHALE EDİLECEK

Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; mülkiyeti Belediye Başkanlığına ait muhtelif işyerleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile ihale edileceği belirtildi.

Gerçekleştirilen ihale kapsamında işyeri ve dükkan haricinde simit arabası yerleri, WC kabini, ATM noktası, şarj noktaları yer alacak.

Bahçelievler, Gazipaşa, Hürriyet, Ertuğrulgazi ve İstasyon mahallelerindeki farkı adreslerde bulunan işyeri, dükkan ve simit arabası yerleri hakkındaki ihaleye ilişkin detaylı bilgiler verilerek, şunlar kaydedildi:

İhale 22/06/2023 Perşembe günü Saat 10:30’da Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacaktır.

İhaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler ihale şartnamesini 500,00-TL karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edebilirler.

İhaleye katılacakların ihale saatinden önce geçici teminat ve ek teminat bedellerini T.C. Vakıflar Bankası Merkez / Bilecik Şubesi TR28 0001 5001 5800 7293 6061 72 numaralı Bilecik Belediyesi geçici teminat hesabına nakit olarak yatırdıklarına dair banka dekontu veya en az 90 gün süreli Banka Teminat Mektubu getirmeleri gerekmektedir.

 İsteklilerden aşağıdaki belgeler istenir.

İstekli gerçek kişi ise;

            a) Türkiye'de tebligat için adres gösteren imzalı beyan (İrtibat için telefon ve faks numarası ile varsa elektronik posta adresi de bu beyanda bulunacaktır.).

            b) Nüfus Cüzdanı sureti,

c) Vekâleten iştirak ediyorsa yetkili olduğuna dair Noterden onaylı vekâletname,

d) Şartnameyi satın aldığını belirten makbuzun aslı,

e) Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz veya Banka Teminat Mektubu,

f) Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü Tahsilat servisinden alınan borcu yoktur belgesi.

İstekli tüzel kişilik ise;

a) Yukarıda sayılan a, d, e, f  bentlerinde istenen belgeler,

b) Tüzel kişilik adına ihaleye girecek kişinin veya kişilerin Nüfus cüzdanı sureti,

c) İlgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu ve faaliyetini devam ettirdiğini gösterir belge,

d) Tüzel kişiliğin imza ve yetki sirküleri,

e) Vekaleten iştirak ediliyorsa tüzel kişiliğin adına ihaleye girecek kimse veya kimselerin bu tüzel kişiliğin vekili olduğuna dair noterden onaylı vekâletname, beyan edilmesi gerekir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.