Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
[email protected]Editör

  ...........

 
Hoşgeldiniz Değerli Ziyaretçimiz. Haber Kaynaklarımız.
Alıntı yapılan haberin altında ilgili haber sitesinin ismi ve haberin orjinal adresi yayınlanmaktadır. Haber detayını sitemizden okuyarak ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
Haber Listeleri:
Haberlerin sitemizde listelenmesi ziyaretçilerin site içindeki davranışlarına göre değişmektedir. Herhangi bir haberin üst sıralarda çıkması ve listelerde gözükmesi için herhangi bir manuel işlem yapılmamaktadır.
Haberlerin Yayından Kaldırılması:
Sitemizde suç teşkil eden haberler herhangi bir haber ile ilgili talep olduğu takdirde herhangi bir hukuki girişime gerek kalmaksızın veya mahkeme kararı beklenmeksizin ilgili haber hemen yayından kaldırılmaktadır.
Kullanım Koşulları:
Sitede verdiğim isim ve e-posta adresimin bana ait olduğunu, verdiğim kaynak adresindeki bilginin çalıntı olmadığını, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunmasi ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümlerine uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk adı geçen üyeye aittir. Sitemize üyeliğiniz onaylanmasi halinde yukardaki maddeleri kabul etmiş olursunuz.


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
 harici linklerin sorumluluğunu almaz.